• آ
  • آ
  • آ

کرسی‌های تلاوت اذانگاهی شورای عالی قرآن

شنبه 7 مهر 97
به گزارش حوزه ارتباطات شورای عالی قرآن، کرسی‌های تلاوت قرآن این هفته برگزار می‌شود.
براساس این گزارش، دوشنبه 9 مهرماه 97، قاسم رضیعی در سیصد و یکمین کرسی تلاوت اذانگاهی ظهر شورای عالی قرآن در مجتمع امام خمینی(ره)، حسینیه الزهرا(س) به تلاوت آیات 61 تا آخر از سوره مبارکه زمر خواهد پرداخت.

در صد و سیزدهمین کرسی تلاوت اذانگاهی موعد مغرب، پنجشنبه 12 مهرماه 97 در مسجد جامع لویزان، محمدحسن موحدی آیات 22 تا 31 از سوره مبارکه ابراهیم و سوره مبارکه بیّنه را تلاوت می‌کند.
همچنین یکشنبه 8 مهرماه ، محمدتقی نوران در بیست و هشتمین کرسی تلاوت موعد ظهرکه با همکاری خبرگزاری تسنیم در سالن اجتماعات باشگاه خبرنگاران پویا به نشانی خیابان میرزای شیرازی، پایین‌تر از خیابان مطهری، خیابان 12 پلاک 2 برگزار خواهد شد، به تلاوت سوره مبارکه غافر، آیات 7 تا 20، خواهد پرداخت. فیلم کامل این تلاوت ازسایت خبرگزاری تسنیم قابل مشاهده و دریافت است.
یادآور می‌شود، شورای عالی قرآن در حال حاضر بصورت هفتگی روزهای دوشنبه در حسینیه الزهرا(س) مجتمع امام خمینی(ره)، پنجشنبه‌ها در مسجد جامع لویزان، جمعه‌ها در حرم حضرت عبدالعظیم(ع) اقدام به برپایی این کرسی‌ها می‌نماید. ضمنا روزهای یکشنبه به صورت یک هفته درمیان در محل خبرگزاری تسنیم و کرسی تلاوت ماهانه در مراکز استان های کشور برگزار می شود.
در این بین همه کرسی های تلاوت اذانگاهی، بصورت زنده از شبکه رادیویی قرآن پخش می‌شود.