• آ
  • آ
  • آ

اولین کرسی تلاوت اذانگاهی در مدرسه علمیه دارالسلام

دوشنبه 28 آبان 97

به گزارش حوزه ارتباطات شورای عالی قرآن، در راستای برگزاری کرسی‌های تلاوت اذانگاهی این شورا، اولین کرسی تلاوت اذانگاهی موعد ظهر، امروز 28 آبان‌ماه در مدرسه دارالسلام برگزار شد.
بنابراین گزارش، در این کرسی، مهدی عادلی از قاریان ممتاز کشورمان به تلاوت آیاتی از سُور مبارکه فتح و حجرات پرداخت که تشویق و تحسین حاضرین در جلسه را درپی داشت.
پس از اقامه فریضه ظهر حجت‌الاسلام مجید رمضانی، معاون قرآن و عترت مدرسه علمیه دارالسلام به ارائه گزارشی مختصر از فعالیت‌های این حوزه پرداخت. در ادامه 3 نفر از طلاب حافظ کل این مدرسه به اجرای برنامه پرداختند. سپس حاضران در جلسه به جمع‌خوانی آیات انتهایی سوره مبارکه حشر به سبک استاد منشاوی پرداختند که این جمع‌خوانی به زیبایی هرچه تمام‌تر صورت گرفت.
پس از بگزاری مراسم، سیدعلی سرابی( قائم‌مقام شورای عالی قرآن) و محمدتقی میرزاجانی( معاون اجرایی شورا) با حجت‌الاسلام و المسلمین حسین اسکندری(مدیر مدرسه علمیه دیدار و در خصوص برنامه‌های قرآنی گفتگو تبادل نظر کردند.
یادآور می‌شود، کرسی تلاوت مدرسه علمیه دارالسلام، موعد ظهر دوشنبه‌های آخر هر ماه، در مدرسه علمیه دارالسلام واقع در میدان شهدا، خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، پایین‌تر از پارک، کوچه بهبود و با حضور قاریان ممتاز و بین‌المللی کشورمان برگزار و این برنامه به‌صورت زنده از شبکه رادیویی قرآن پخش خواهد شد.

مشاهده تصاویر اینجا